IV Nocny Rajd Rowerowy po Powiecie Chrzanowskim

27 października kolejna odsłona Nocnego Rajdu Rowerowego po Powiecie Chrzanowskim. To już czwarty raz, gdy wspólnie będziemy mogli w ciemności popedałować przez Ziemię Chrzanowską.

Może na początek przypomnijmy sobie jak wyglądała Trzecie Edycja w 2017r?

[foogallery id=”598″]

W tym roku trasa zostanie skrócona, tak żeby była bardziej przystępna dla każdego chcącego wziąć udział w Rajdzie. Rozpoczniemy tradycyjnie na Placu Tysiąclecia, a zakończenie tym razem będzie na terenie Klubu Jeździeckiego SZARŻA. Tam nad wodą rozpalimy ognisko, gdzie wszyscy chętnie będą mogli upiec przyniesione przez siebie kiełbaski lub zwyczajnie ogrzać się przy ogniu.

W tym roku również zapisy będą prostsze. Udostępniamy dla Was formularz Google, w którym należy wypełnić 3 pola. Imię i nazwisko potrzebne nam będzie na listę, którą podpiszecie przy odbiorze pakietów startowych. Rok Waszych narodzin wymagany jest tylko do weryfikacji wieku, jednak i on znajdzie się na liście, żebyście mogli potwierdzić podpisem jego zgodność. Ostatnim polem do wypełnienia jest miejscowość zamieszkania. To już nie znajdzie się nigdzie poza statystykami, które robimy dla siebie po każdej imprezie.

Wszystkie formularze zostaną usunięte po zakończeniu imprezy 🙂

Niepełnoletni uczestnicy mogą jechać tylko i wyłącznie pod opieką. Przy zapisie takiej osoby, proszę wpisać w wiadomości jej opiekuna.