Kiermasz Bożonarodzeniowy w Kościelcu

Już w tą niedzielę, czyli 8 grudnia 2019, na terenie Parafii św. Jana Chrzciciela w chrzanowskim Kościelcu, odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy.
Wszystko odbędzie się w godzinach 9-13.

Organizatorem tego kiermaszu jest Szkoła Podstawowa nr. 6 w Chrzanowie, a wszystkie środki zostaną przekazane na leczenie Julki. W takim wypadku, nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Pomaganie wychodzi nam ostatnio dość dobrze, więc trzeba kontynuować dobrą passę!

Zapraszamy Was wszystkich do naszego stoiska na pyszną gorącą czekoladę Milka. Będzie dostępna w dwóch wersjach: zwykła oraz z bitą śmietaną! Do tego oczywiście pyszna nadziewana bułka Dan Cake.

Oczywiście na tym nie kończymy. Najlepszą atrakcją będzie możliwość stworzenia własnej przypinki. Każdy chętny będzie mógł zrobić z nami button według swojego pomysłu lub grafik, które udostępnimy. Weź kredkę w dłoń i do dzieła 🙂

Liczymy na Waszą aktywność i chęć pomocy. Widzimy się w niedzielę przy Kościele św. Jana Chrzciciela w chrzanowskim Kościelcu. No wiecie… impreza jest w salkach parafialnych 🙂 Czekamy na Was!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *