Kręć Kilometry z Rowerowym Chrzanowem i All for Planet

Jak mogliście już zobaczyć na naszej stronie, od kilku dni widnieje piękny pomarańczowy banner. Z pełnym zadowoleniem dołączyliśmy do akcji Kręć Kilometry, którą wielu z Was może już znać.

W 2015 roku Chrzanów, pod przewodnictwem Komendanta ZHP Chrzanów, hm. Michała Rzepki, zdobył stojaki rowerowe. Możecie je zobaczyć pod chrzanowską Galerią przy ul. Trzebińskiej.

Tegoroczna akcja powoli dobiega końca, jednak my nie przestawajmy kręcić. W następnej edycji ruszymy naszymi ogierami z kopyta i powtórzymy sukces! Żeby tak się jednak stało, w krew musi nam jednak wejść używanie aplikacji treningowych oraz aplikacji kreckilometry.pl. A wiecie, że da się połączyć je wszystkie razem?

Masz konto na Endomondo, Strava lub Runkeeper? Tu znajdziesz opis jak je je połączyć z Twoim kontem na kreckilometry.pl. Rejestrując swoją aktywność na jednej z nich, możesz w prosty sposób przenieść ją do rywalizacji miast.

Co miesiąc będziemy mieć nagrodę dla najaktywniejszej osoby. Również w zimie. Jednak żeby ją wyłonić, musimy wiedzieć że jeździcie. W swoich treningach, czy zdjęciach z wypraw dopisujcie na Facebook’u hashtagi: #kreckilometry oraz #rowerowychrzanow.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *