Kręć Kilometry

W sierpniu tego roku dołączyliśmy, jako partner społeczny, do akcji Kręć Kilometry organizowanej przez fundację All For Planet.

Większość rowerzystów zna już tą akcję… W 2015 Chrzanów stanął na wysokości zadania i pod przewodnictwem Komendanta ZHP Hufca Chrzanów, hm. Michała Rzepki, wywalczył piękne stojaki, które możecie zobaczyć pod chrzanowską Galerią.

W tym roku pozostaje nam już tylko rozgrzewka przed następnym sezonem. Jednak każdy może wziąć udział w walce o nagrody dla siebie. A co trzeba zrobić?

Na początek trzeba zarejestrować się na www.kreckilometry.pl. Jest to bardzo proste i szybkie. Można również zalogować się używając swojego konta na Facebooka… a kogo tam nie ma? Później instalujemy na swoim smartfonie stosowną aplikację (wszystko o niej tutaj). Jeśli korzystacie z Endomondo, Strava lub Runkeeper sprawa jest równie prosta. Możecie je połączyć ze swoim kontem na kreckilometry.pl i jednym kliknięciem kopiować treningi, żeby wspomóc swoje miasto. Nie zapomnijcie zaznaczyć, że kręcicie dla Chrzanowa 🙂

A co to w ogóle daje? Co roku miasta w Polsce walczą o nagrody główne od Allegro i fundacji All For Planet. Każdy z osobna ma również szansę na wygrane w wyzwaniach, które organizowane są co miesiąc.

I Wy możecie włączyć się do Kręcenia. W naszym kalendarzu znajdziecie imprezy, w których w miłej atmosferze razem możemy wykręcać na raz tysiące kilometrów.

Dołącz do wydarzenia i zgarniaj nagrody!

Udostępniając w wydarzeniu na Facebooku swoje treningi i zdjęcia z wypraw, wpiszcie do nich hashtagi #kreckilometry #rowerowychrzanow. Co miesiąc będziemy mieć nagrody dla najaktywniejszych rowerzystów. Pamiętajcie, żeby Wasze posty były „publiczne”… inaczej ich nie zobaczymy 🙂