Krótka rzecz o konkursach i nagrodach na Nocny

Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych nagród w jeszcze bardziej interesujących kategoriach.

Nagrody przygotowaliśmy dzięki: Dan Cake, HYDRO, Gminie Babice, Gminie Libiąż, Gminie Chrzanów oraz Starostwie Powiatu Chrzanowskiego.

A co to będzie? Kliknij dalej i przejdź do artykułu.

KATEGORIA NR 1

Konkurs na najbardziej rozświetlony rower

Chęć udziału w konkursie zgłaszamy na starcie przy wypełnianiu formularza na starcie. W tej kategorii będziemy mieć dla Was 2 nagrody główne oraz 3 nagrody poboczne. A będzie o co walczyć. Pakiety są wypełnione po brzegi różnościami od naszych Partnerów.

KATEGORIA NR 2

Losowanie nagrody dla pary/małżeństwa

Chęć udziału w konkursie zgłaszamy na starcie przy wypełnianiu formularza na starcie. Odbierzecie przy tym kupon na losowanie, a drugi wrzucicie do puszki. Losowanie odbędzie się na mecie. W tej kategorii do zgarnięcia będzie wypchany po brzegi pakiet z różnościami dla dwóch osób od naszych partnerów oraz coś szczególnego- ręcznie wykonane mydełka, stworzone specjalnie dla Was. Ich twórczynię poznacie na Nocnym 🙂

KATEGORIA NR 3

Losowanie nagród niespodzianek

W tej kategorii biorą udział wszyscy uczestnicy Nocnego. Losowanie odbędzie się na mecie w babickim Orliku. Do zgarnięcia będzie aż 31 pakietów z nagrodami. W każdym z nich znajdziecie Ciasto Drożdżowe firmy Dan Cake oraz gadżety od naszych partnerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *