To już 5 lat!

Czas biegnie nieubłaganie. Chciało by się nawet powiedzieć, że go wypedałowaliśmy… w końcu to już będzie 5 lat! Oh, a ile się przez nie wydarzyło?

Zaczęło się niewinnie, bo od zwykłego forum internetowego. Niedługo jednak po jego powstaniu, Rowerowy Chrzanów zyskał sympatyków, dzięki którym stał się czymś cudownym. Wspólne akcje i wyjazdy… te tłumy w jednakowych koszulkach. To wszystko jednak runęło przez jeden mały wpis w lokalnej gazecie (który nijak miał się do rzeczywistości).

Teraz jednak wracamy do Was w lekko odmienionej wersji. Postaramy się zebrać dla Was wszystkie rowerowe wydarzenia w jednym miejscu. Dostaniecie od nas artykuły, relacje oraz wiele zdjęć (chwała bądź Krecikowi!).

Chcieliśmy również powrócić do tak kanonicznych wydarzeń jak PRL (Przyjacielskie Rajdy Leśne) w lekko odmienionej formie, Chrzanów Nocą czyli halloweenowy nocny przejazd po Powiecie, czy z pompą przygotować kolejny Rajd Ślónsko-Gorolski. A wiecie, że ten ostatni będzie jubileuszowy? Na piątą rocznicę przygotujemy coś specjalnego.

Oczywiście nic by się nie odbyło, gdyby nie zaprzyjaźnione drużyny z okolic. Libiąż Team, Dawny Team Jaworzno, Łowcy Dróg i Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów. Wszyscy Oni, bez wyjątku od lat kształtują rowerową kulturę oraz historię okolic Chrzanowa.

Wiele rowerów, jedna pasja! – niech ten slogan stanie się hasłem przewodnim dla obecnego sezonu rowerowego.

A na piąte urodziny będziemy mieć dla Was coś ciekawego. A co powiecie na mały Zlot? 15 sierpnia? Dajcie znać w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *