V Rajd Ślónsko-Gorolski za nami

Nawet kilkustopniowy mróz nie przeraził prawie sześćdziesięciu śmiałków, którzy w niedzielę 14 stycznia 2018 spotkali się na Groblach, żeby wspólnie pojechać na V Rajd Ślónsko-Gorolski.

A czym jest w ogóle ten rajd? To tradycyjna wycieczka rowerowa, która już piąty raz odbywa się w drugi weekend stycznia. Jest to takie rowerowe rozpoczęcie roku, pokazujące przyjaźń pomiędzy Śląskiem i Małopolską. Od kilku lat również wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wrzucając grupowo do puszki napotkanego wolontariusza. Mamy na celu ukazanie zimowego piękna terenów, przez które przejeżdżamy oraz zaproszenie do tych, z których pochodzimy.

 

Tradycyjnie trasa rozpoczynała się w miejscu, gdzie łączą się trzy miasta, czyli na chrzanowskich Groblach. Stamtąd pojechaliśmy w okolice byłego ośrodka wypoczynkowego Tarka, żeby później przez Jeleń i okolice elektrowni Jaworzno III dotrzeć do centrum miasta. Tam krótki postój pod Galeną i jazda dalej w kierunku GEOsfery.

Na mecie czekało na nas ognisko, gdzie

 

można było usmażyć sobie kiełbaskę i przy okazji się ogrzać. Kończąc imprezę rozdaliśmy grupom przygotowane wcześniej pakiety, a dla każdego chętnego mieliśmy mapy, przewodniki oraz wiele innych gadżetów przekazanych nam przez Urzędy Gmin: Babice, Chrzanów, Libiąż oraz Starostwo Powiatowe w Chrzanowie. Każdy otrzymał również słodki poczęstunek od Dan Cake Polonia z Chrzanowa.

Dziękujemy Wam, że byliście z nami! Mamy nadzieję zobaczyć Was również za rok, w bardziej zimowej atmosferze!

Jak oceniasz V Rajd Ślónsko-Gorolski

  • 5- Było świetnie! Wracam za rok ze znajomymi. (75%, 12 Votes)
  • 4- Fajnie było, ale za rok też przyjadę. (13%, 2 Votes)
  • 2- Było OK, ale raczej to nie dla mnie (6%, 1 Votes)
  • 1- Byłem, przejechałem... poprawcie się! (6%, 1 Votes)
  • 3- Fajnie... ale jeszcze bym coś poprawił (0%, 0 Votes)
  • 0- Jestem neutralny. Jeżdżę po gadżety 🙂 (0%, 0 Votes)

Total Voters: 16

Loading ... Loading ...

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *