Weekend ze Świętym Mikołajem

Mam nadzieję, że byliście grzeczni, a Mikołaj przyniósł Wam wszystkim prezenty. A co jest lepszego od ich dostawania? No chyba odpowiedzieliście poprawnie? Oczywiście dawanie innym radości i wzajemna pomoc!
Z tym nastawieniem działaliśmy podczas tego mikołajowego weekendu.

Rowerowy Chrzanów prowadzi Korowód Świętego Mikołaja

Dzięki firmie Dan Cake mogliśmy przygotować dla Was nasze nowe stanowisko. Czekoladowe Bike-Cafe powstaje na bazie roweru, który zobaczycie w klipie marki. Jeszcze trochę jest przy nim do zrobienia, ale jednak czekolada smakuje z niego lepiej 🙂

Już po raz trzeci, w dniu 6 grudnia, braliśmy udział w Imieninach Świętego Mikołaja. Organizatorem był oczywiście Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Impreza odbywała się znów na Rynku, ale tylko przez godzinę. Mogliście jednak otrzymać od nas kubek przepysznej gorącej czekolady Milka oraz nadzianą bułkę mleczną Dan Cake.

Po rozświetleniu choinki przyszedł czas na zakończenie imprezy na świeżym powietrzu i przejazd do Domu Kultury. A jak najbezpieczniej przejechać przez miasto? W asyście rowerowych Mikołajów!

Kolej przyszła na niedzielę i Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 w Chrzanowie. W tym roku miał charakter charytatywny, a cały dochód szedł na leczenie Julki. Co nam pozostało innego, jak się do tego włączyć?! Takie rzeczy przychodzą nam łatwiej niż inne, szczególnie przed świętami.

Tutaj pomiędzy ciastkami i ozdobami, rozłożyliśmy się z naszymi dwoma stoiskami. Czekoladowe Bike-Cafe pod namiotem oraz wytwórnia przypinek. Łącznie z naszych akcji zerbraliśmy 766zł, a w ogólnej kwocie padł rekord, jednak zdradzić go nie możemy na razie 🙂

Po zakończonej imprezie wybraliśmy się korowodem, dosyć głośnym, do Domu Dziecka prowadzonego przez Siostry Służebniczki. Mieści się on na chrzanowskim Kościelcu. Tam zaparkowaliśmy nasz rower i postanowiliśmy dać chociaż trochę radości podopiecznym. Co tu dużo pisać? Fajne dzieciaki, więc i zabawa fajna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *