XIX Rajd im. Władysława Mamota

W bogatym kalendarzu rowerowych imprez w powiecie nie mogło zabraknąć miejsca dla rajdu który wśród lokalnych rowerzystów jest już pewną tradycją. W tym roku 21 września odbyła się jego XIX edycja, a Rowerowy Chrzanów po raz pierwszy w swojej historii miał dla Was przyjemność współorganizować go wspólnie z Polskim Towarzystwem Turystyczno- Krajoznawczym.

Obraz może zawierać: niebo, chmura i na zewnątrz
Organizatorzy w oczekiwaniu na uczestników

Rajd im. Władysława Mamota za każdym razem wzbudza u miłośników dwóch kółek ogromne zainteresowanie. W ostatnią sobotę tegorocznego lata było podobnie. Korzystając ze słonecznej pogody nad Zalew Chechło przyjechało sześćdziesięciu czterech rowerzystów.

Po zapisach oraz rozdaniu pakietów startowych ( woda, bułeczki mleczne, każdy otrzymał też okolicznościową plakietkę) około godziny jedenastej wyruszyli na 25-kilometrową trasę, która przebiegała głównie po malowniczych terenach Puszczy Dulowskiej. Niektórzy podczas przejazdu mieli szczęście zobaczyć spacerujące łosie 🙂

Na trasie

Gdy uczestnicy dotarli już na metę (również Zalew Chechło) przy ognisku upiekli kiełbaski, czekała na nich też gorąca kawa, herbatka oraz pyszne jabłuszko.

Następnie przyszedł czas na losowanie atrakcyjnych nagród i zakończenie rajdu.

Bardzo się cieszymy, że byliście z nami 🙂 Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń.

Dziękujemy: PTTK Chrzanów, Ochotniczej Straży Pożarnej w Chrzanowie oraz Dan Cake Polonia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *