Z wizytą w Hydro Extrusion

Piątek 23 sierpnia był dniem, w którym znów byliśmy elementem czegoś większego. Tym razem uczestniczyliśmy w Dniu Otwartym firmy Hydro Extrusion, która ma siedzibę na chrzanowskim Fabloku.

Nasze stoisko przed siedzibą Hydro

Z Hydro Extrusion współpracujemy już od trzech lat. Wspólnie z nimi oraz Dan Cake organizujemy międzyfirmowy Rajd Rowerowy „Kilometry Pomocy”. Byliśmy więc zaszczyceni wyborem nas jako uczestników tego wydarzenia. Jak zawsze zjawiliśmy się znaszym stoiskiem, na którym prezentowaliśmy różne sposoby pakowania, typy rowerów oraz udzielaliśmy porad.

Wśród rowerów można było zobaczyć:
rower MTB– bez żadnego wyposażenia bagażowego, dla porównania z innymi
fatbike– przygotowany pod zimowe wyprawy oraz wyposażony w zestaw sakw bikepackingowych, oraz dodatkowe kosze na przednich goleniach
rower trekingowy– przygotowany na dłuższe wyprawy oraz wyposażony w zestaw sakw turystycznych i przyczepę bagażową
rower MTB– wyposażony w lekki bagażnik na sztycę z 5 litrową sakwą i torbą pod ramę oraz przyczepką do przewozu dzieci

Rowery na starcie toru przeszkód

Każdy chętny mógł wybrać rower który go zaciekawił i spróbować przejechać nim tor przeszkód. Ten przygotowany był pod rower kontrolny, czyli taki bez żadnego dodatkowego wyposażenia, którym jeździmy na codzień. Większość chętnych nie skończyła na spróbowaniu jednego modelu.

Co jakiś czas oczywiście byliśmy też obecni na parkingu rowerowym. Została postawiona tam stacja naprawcza IBOMBO, z której oczywiście korzystaliśmy i uczyliśmy korzystać. Dziś był pechowy dzień do hamulców… jedyne usterki które usuwaliśmy to właśnie związane z nimi. Nawet w pokazowym facie nie wytrzymała linka. No ale tak to jest w rowerze do jazdy w zimie 🙂

Korzystanie z IBOMBO to nic trudnego. Wieszasz rower, a wszystko czego Ci potrzeba jest dostępne.

Oprócz nas oczywiście był szereg innych atrakcji: dmuchańce z animatorami, sala robotyki, Quadowa Grupa Południe i oczywiście coś na ząb: Zajazd Rowerowy Nawsie i lodziarnia Lawendowe Pole.

Nam strasznie się podobało… mamy szczerą nadzieję, że Wam też!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *